TR| EN
Online Randevu

S. Alpin ÇUVALCIOĞLU

S. Alpin ÇUVALCIOĞLU

1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlköğretim hayatının 4 yılını Galatasaray İlköğretim Okulu’nda okumasının ardından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne taşındı ve ilköğrenimini tamamladı.

19 Mayıs Türk Maarif Koleji’ndeki ortaokul ve lise öğrenimini takiben Yakındoğu Üniversitesi  Veteriner Hekimlik Fakültesinde gönül verdiği Veteriner Hekimlik öğrenimi başladı. Öğrenciliğinde  pet kliniklerde gönüllü olarak çalışmış, mesleki kongrelere katılmış kendisini teorik ve pratik alanlarda  yetiştirmeyi kendine görev edinmiştir. 2015 yılında Kedi Hastanesi’ne kabul edilmiş staj programını tamamlamıştır.

2016 yılında onur belgesi alarak mezun oluşunun ardından Kedi Hekimliği Kongresi, Aşı Programlarına Güncel Yaklaşımlar gibi kongrelere katılarak tecrübe edinmeye devam etmiştir. İyi derecede İngilizce konuşmaktadır.

2016’dan bu yana Kedi Hastanesi’nde İç Hastalıkları bölümünde görev almakta ve kedilerde kronik böbrek hastalıklarının tanı ve tedavisi üzerine çalışma ve araştırmalarını yoğunlaştırmaktadır.

Kamil isimli bir kedisi bulunmaktadır.