Vet Hospital Hayvan Hastanesi'nde veteriner hekim olmak bir çok artılarının yanında son derece özveri gerektiren bir iştir. Biz Vet Hospital ailesinin her ferdi olarak şunla gurur duyarız “bir çok insanın dinlendiği veya uyuduğu saatlerde canından çok sevdiği köpeğinin sağlığı için hastanemize gelen siz hayvansever dostlarımızı, hastanemizde gülümseyerek karşılayan bir ekip olmak”.

Hastanemiz acil kavramını sadece kaza geçirmiş veya çok ağır klinik tablosu olan evcil dostlarımıza hizmet sunan bir ünitenin ötesine taşımıştır. Her hastanın kendine özgü acil kavramına yanıt olmayı hedefleyen Vet Hospital Hayvan Hastanesi'nde köpeklerimiz ve hayvansever dostlarımız için acil olan her durum, bizim ve ekibimiz için de acildir.

Aynı insanlarda olduğu gibi köpeğiniz için de normal hayatın akışı içinde olmayan, düşünülmeyen sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte bu gibi tatsız durumlarda size uzanan bir elin olduğunu bilmek çok önemlidir.

Biz Vet Hospital Hayvan Hastanesi'nin hekimleri olarak günün her saatinde her hastamıza kendi köpeğimiz gibi davranmaktan onur ve gurur duyarız.